MUDr. Jozef Španka

On-line gynekologická poradňa

slúži na konzultáciu otázok týkajúcich sa intímneho zdravia žien. Má len odporúčací charakter, vhľadom na to, že nie je možné dôkladne vyšetriť prípadné zdravotné ťažkosti, ktoré je potrebné riešiť návštevou odbornej ambulancie.

Vaše otázky budú zodpovedané do 24 hodín a denný limit je 30 otázok.

MUDr. Jozef Španka
gynekológ a pôrodník s 35-ročnými skúsenosťami www.ingyn.sk

20. júla 2024
co odporucate na dlhodobu prevenciu zapalov posvy?

Gynimun 1x týždenne do pošvy dlhodobo..min. po dobu  10 týždnov

20. júla 2024
Dobrý deň, odporúčate užívať tehotenské vitaminy (napr. ladeevita) aj v poslednom trimestri? Počula som že sa potom detičky rodia väčšie.

pokial sa zdravo stravujete netreba nič…..vačšie plody sa rodia ak užíva viac ako je doporučené teda nie 1x denne ale 2-3 x denne

20. júla 2024
Dobry den, mala som brane stery na chlamydia trachomatis aj z posvy aj mocovej rury. Boli negativne. Je este potrebne vziat aj krv, aby som mala uplnu istotu, ze to nemam v tele alebo staci takto? nemoze byt aj v ustach? alebo inych castiach?

ak nemate chronický kašel hlieny a pod. tak netreba nič

20. júla 2024
Dobrý deň sex sme mali cez menštruáciu v sobotu ale v pondelok mi menzes uz končil aka je sanca na tehotenstvo?

temer nulova

19. júla 2024
Dobrý deň môžem otázku ako mam tomu chápať som podla CRL v 20/3a podla kompozitného veku USG 21/1 ktori je presnejší? Podla USG som skôr otehotnela? Je mozne že hned po menstruacii o 3 dni teda od prveho dňa pM na 8 ? ďakujem za odpoveď

ide nam o presnejší stanovenie termínu porodu dla vypočtu podla CRL ako podla PM….nie o to kedy bola koncepcia

19. júla 2024
Dobrý deň, chcem sa opýtať..je pri cisárskom reze normálna strata krvi 700 ml?V pooperacnej správe mam napísaný tento údaj.V tehotenstve som brala železo, lebo mam aj inak sklony k anemii a po prvom cisarskom pred 8 rokmi mi dali transfuziu kvoli krvnej strate.Momentalne som 4 .deň po 2. cisárskom reze.Dakujem

nie, je to viac ako obvykle/ 300-400ml/ ale može sa to stat ….odpoved Vám dá vaš operater prečo to bolo viac

19. júla 2024
Dobrý deň som na zaciatku 40 tyzdna, vcera ma vysetrovali a trosku som mala spinenie dnes aj vcera. Je to normalne? Ďakujem

ano je

19. júla 2024
Dobty den p.doktor reagujem na vasu odpoved kvoli tomu paleniu zvonka posvy ze ked dostanem menzes mi to prejde a zase zacne palit po skonceni trva to 8 mesiacov ze mam decifit estrogenov co to znamena a aku liecbu by ste mi vy odporucil dakujem

to je len moj dohad  dla toho čo píšete- nevidím neviem posudit zodpovedne…musíte znovu gynekologovi alebo inemu gynekologovi- second opinion…..zvažit Ovestin?

19. júla 2024
Dobrý deň. Prosím vás som 8+1 tt všimla som si, že mi z bradaviek ide také ako biely krém. Mám to viac na jednej strane. Doteraz som si to ešte na sebe nevšimla. Čo to môže byt? Dakujem

gravidita a reakcia žlazy nanu

19. júla 2024
Dobrý deň, môže sa piť proteín ochutený v 38tt ? Nemôže to už nijak ovplyvniť tehotenstvo ? Vďaka

ak tam nič nepíšu na obale tak može…

Stránka 1118 z 4684 « 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 »

Aj Vy máte otázku?

Ak Vás tiež zaujíma čokoľvek k danej problematike, neváhajte a napíšte nám svoju otázku. Obratom na ňu odpovie odborný lekár.

Opýtajte sa lekára