Informácia pre užívateľa

Gratulujeme Vám k nákupu moderného výživového doplnku pre ženy 3. generácie s obsahom živých baktérií a fruktooligosacharidov.

GYNIMUN DUAL PROTECT® je na slovenskom trhu ojedinelý zástupca najmodernejšej 3. generácie produktov s obsahom živých baktérií. Je vyvinutý v súlade s MEDZINÁRODNÝMI ODPORÚČANÝMI POSTUPMI CRN1 a IPA2 z roku 2017. Tento odporúčaný postup vyžaduje jasnú identifikáciu použitého bakteriálneho kmeňa (teda kód, pod ktorým je kmeň celosvetovo registrovaný). Každý kmeň je totiž iný, s unikátnymi vlastnosťami a schopnosťami. Tieto vlastnosti boli overené klinickými štúdiami.

GYNIMUN DUAL PROTECT® obsahuje tri starostlivo vybrané patentované kmene humánnych (teda u človeka sa prirodzene vyskytujúcich) laktobacilov, ktoré môžu byť prospešné na rôznych miestach Vášho organizmu:

GYNIMUN DUAL PROTECT® starostlivo vybrané patentované kmene črevných a vaginálnych laktobacilov, ktoré pomáhajú obnoviť harmóniu prirodzenej črevnej a vaginálnej mikroflóry.

CAPSUGEL DR CAPS® Ide o pokročilú patentovanú výrobnú technológiu zaisťujúcu ochranu obsahu kapsule pred nízkym pH v žalúdku. Vďaka tejto technológii sa kapsula rozloží až pri prechode črevom a laktobacily sa dostanú v poriadku na miesto svojho pôsobenia. Kapsula je rastlinného pôvodu, bez akýchkoľvek pridaných chemikálií.

GYNIMUN DUAL PROTECT® – dvojaký efekt pre obnovenie harmónie vašej črevnej a vaginálnej mikroflóry

Distribútor pre SR: Aloris Vital, s. r. o., Majoránová 62, 821 07 Bratislava, www.alorisvital.sk, www.gynimun.sk, info@alorisvital.sk