Informácia pre užívateľa

Blahoželáme Vám k nákupu moderného výživového doplnku pre ženy 3. generácie s obsahom živých baktérií a fruktooligosacharidov.

GYNIMUN DUAL PROTECT® je unikátny produkt s obsahom živých baktérií s duálnym účinkom!

Je vyvinutý a vyrobený v súlade s MEDZINÁRODNÝM ODPORÚČANÝM POSTUPOM PRE PROBIOTICKÉ PRÍPRAVKY CRN1 a IPA2 z roku 2017. Tento odporúčaný postup vyžaduje jasnú identifikáciu použitého bakteriálneho kmeňa (čiže kód, pod ktorým je daný kmeň celosvetovo registrovaný). Každý kmeň je totiž iný, s unikátnymi vlastnosťami a schopnosťami. Tieto vlastnosti boli overené klinickými štúdiami.

GYNIMUN DUAL PROTECT® obsahuje tri starostlivo vybrané patentované kmene humánnych (teda u človeka prirodzene sa vyskytujúcich) laktobacilov, ktoré môžu byť prospešné na rôznych miestach Vášho organizmu:

GYNIMUN DUAL PROTECT® starostlivo vybrané patentované kmene črevných a vaginálnych laktobacilov, ktoré pomáhajú obnoviť harmóniu prirodzenej črevnej aj vaginálnej mikroflóry.

AKO ZISTÍM, ŽE JE PRODUKT S OBSAHOM ŽIVÝCH BAKTERIÁLNYCH KMEŇOV KVALITNÝ? NIE SÚ VŠETKY PRODUKTY ROVNAKÉ?

PRÍTOMNOSŤ ŽIVÝCH BAKTÉRIÍ
Probiotiká obsahujú živé baktérie. Aby probiotikum fungovalo, musia baktérie prežiť transport aj skladovanie počas celej doby použiteľnosti. GYNIMUN DUAL PROTECT® Vám zaručí dostatočné množstvo živých baktérií v každej kapsule aj na konci doby použiteľnosti.

OCHRANA PRED ŽALÚDOČNOU KYSELINOU
Keď kapsulu s obsahom živých baktérií zhltnete, musí jej obal účinne ochrániť baktérie pred nástrahami ľudského tráviaceho traktu. GYNIMUN DUAL PROTECT® používa pokročilú technológiu CAPSUGEL DR CAPS® (kapsuly s riadeným uvoľňovaním), u ktorej bola klinickými štúdiami preukázaná plná ochrana jej obsahu pri prechode žalúdkom. Táto kapsula je rastlinného pôvodu, bez akýchkoľvek chemikálií a poťahov.

VÝBER BAKTERIÁLNYCH KMEŇOV
Ak majú byť baktérie „telu prospešné“, mali by mať pôvod v ľudskom organizme. Najvhodnejšie sú také kmene baktérií, u ktorých je v klinických štúdiách dokázaný konkrétny prínos pre ľudský organizmus. Vhodnou kombináciou konkrétnych kmeňov je možné dosiahnuť optimálne ovplyvnenie nielen Vašej črevnej, ale aj vaginálnej mikroflóry.

GYNIMUN DUAL PROTECT® DUÁLNY ÚČINOK PRE OBNOVENIE HARMÓNIE ĆREVNEJ A VAGINÁLNEJ MIKROFLÓRY

Veľkosť balenia:
10 kapsúl s riadeným uvoľňovaním
30 kapsúl s riadeným uvoľňovaním
Dávkovanie: 1-2 kapsuly denne s jedlom
POUŽITEĽNOSŤ A SKLADOVANIE: 18 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Uchovávajte pri teplote do 25 oC.

Distribútor pre SR: Aloris Vital, s.r.o., Kykula 662, 913 04 Chocholná-Velčice, info@alorisvital.sk, www.gynimun.sk

CRN1 = Council for Responsible Nutrition, IPA2 = International Probiotics Association