1. augusta 2024
Dobry den, doktor mi na udrzanie plodu predpísal Duphaston a aj aspirin, len aspirin mi sposobuje kvrácanie s nosa. Mozem duphaston uzivat aj samostatne ?
ten aspirin by som radšej nechal…. a skor niečo dal do nosa
1. augusta 2024
Dobre ránko, pán doktor ukážu sa na CTG aj tzv. Poslickovia? Kontrakcie mi ukazuje každých 8 minút (veľmi ich necítim) tak či to sú tie pravé alebo falošné…mám bolesti akoby mala prísť MS, ďakujem.
ano ale k CTG sa na dokaz poslíčkov musí vyšetrit odozva na porodných cestách
1. augusta 2024
pan doktor, este posledna otazka, ak by bola ta rozbrazdena sliznica sposobena teda chronickym zapalom (proteus…), stale pokracovat v tej cicatridine alebo by bola vhodnejsia ina masticka?
skuste prerušit na 10 dní a dávat Belogent 2x denne
1. augusta 2024
Dobrý deň pán lekár, tento mesiac počas ovulácie som krvácala. Menzes mi chodí väčšinou načas a však včera na 22 deň, mi prišiel menzes, čo sa mi ešte nikdy nestalo. Aj má boli podbruško presne ako pri menzese. Myslíte, že ajtak treba s tým ísť k lekárovi, nech pozrie , či sa naozaj jedná o menzes , alebo keď mám aj menštruačné bolesti, netreba ? Vďaka za názor
pokial sa to nebude opakovat v dalšíx cykloch tak zatial nemusíte
1. augusta 2024
Dobry den, p.Dr, aka je prosim sanca na otehotnenie u zeny, 44,5 rocnej s 16 mm myomom v dutine maternice a pcos? (Po vysadeni hak som vsak mala minimalne prve 2 cykly ovulaciu) Deti mam osvojene – v 26 rokoch som 2x podstupila IVF + 2x transfer zmrazenych embryii, pokazde neuspesne.Davame si pozor, tento mesiac vsak menstruacia meska par dni a mam iba biely nepriehladny vytok.Ziadne priznaky nemam, na teste sa mi vsak zda, ze vidim ducha ale pevne verim, ze to iba presvita pruzok.Tehotenstvo si nemozem dovolit, ani sa nan necitim, aktualne som sa zacala liecit na vysoky krvny tlak a som v stadiu riesenia cukrovky druheho typu ktoru mi diagnostikovali minuly tyzden.Dakujem.
1. augusta 2024
Dobrý deň pán doktor 13 .7 som mala menštruáciu trvala 5 dní Mám pravidelnú ms 26 dní Dnes ráno som stála a mám krvacam ale slabé mám bolesti pod bruchom na to som stála žea.to boli menštruáciu mám mám 8 augusta pred večerom sme mali nechránený pohlavný styk beriem Pregnafolin I 2 týždne Ovulacny text negatívny vopred ďakujem za odpoveď .
zrejme ste dostali menzes o týž. skor ….vyčkajte čo bude dalej…. ak by sa Vám to zdalo cele divné tak cca o 10 dní tehotenský test…skor nie
1. augusta 2024
Dobrý deň, som v 13. Tyzdni tehotenstva, a vsimla som si taky hnedasty/ bezovy vytok. Mam pocit ze aj vyraznejsie zapácha nez bezne. Je to vazne? Mam kontaktovat gynekologa? Alebo je to bezne. Dakujem
kludovy režim cez vikend….ak by toho bolo vela a bolest tak ano už gynekolog
1. augusta 2024
Dobry den! Pan doktor, naozaj nie je mozne otehotniet , ked nam 53 rokov? Mam nechut do jedla a upchaty nos, tkz.tehotenska kongescia, to som si naska na internete. Som velmi vylakana. Vopred dakujem.
1. augusta 2024
Dobrý deň femoston beriem kvôli návalom v perimenopauze je to teda normálne že mám menzes ?nemala som ho skoro 3 mesiace
ano menzes mat možete……vymizol by po čase pri užívaní Femoston conti
1. augusta 2024
Dobrý deň pán doktor Prosím, keď mám menštruáciu prvé dni mám normálne krv na vložke. Na tretí si vždy myslím že menstruacia už skončila ale keď si nachvilku vložím tampon po chvíli je od krvi. Je normálne že mi krv na tretí deň už vôbec nešteká na vložku a ta je úplne cista? Ako tomu pomôcť? Vďaka
to je poriadku:) nič stým….
Aj Vy máte otázku?
Ak Vás tiež zaujíma čokoľvek k danej problematike, neváhajte a napíšte nám svoju otázku. Obratom na ňu odpovie odborný lekár.
Opýtajte sa lekára