MUDr. Jozef Španka

On-line gynekologická poradňa

slúži na konzultáciu otázok týkajúcich sa intímneho zdravia žien. Má len odporúčací charakter, vhľadom na to, že nie je možné dôkladne vyšetriť prípadné zdravotné ťažkosti, ktoré je potrebné riešiť návštevou odbornej ambulancie.

Vaše otázky budú zodpovedané do 24 hodín a denný limit je 30 otázok.

MUDr. Jozef Španka
gynekológ a pôrodník s 35-ročnými skúsenosťami www.ingyn.sk

20. mája 2024
Dobrý deň, prosím Vás, je možné aby ma boleli prsia a aj bradavky po tom čo som užila núdzovú tabletku? Nikdy predtým ma takto neboleli. Ďakujem za odpoveď

ano je to očakavaný nežiaduci učinok

20. mája 2024
pán doktor, pred dvoma týzdnami som skoncila s vkladanim macmiror a uzivanim Bitammon na crevne bakterie v posve. Chcela som nasadit Gynimum intim care, ale cakala som na menzes, ten uz skoncil a mam momentalne podrazdenu sliznicu nad klitorisom..ako keby mykoza..ale vytok nemam. Mozem začať vkladat gynimum a klitoris potierat fungucidinom?

ano možete

20. mája 2024
Dobrý deň, takže očkovanie nebude mať žiaden negatívny dopad na plod? Ďakujem za odpoveď

asi nerozumiem, očkovaný bol manžel ano? a bol očkovaný proti klieštovej encefalitite ano?….. čo stým ma plod?….či som nepochopil???

20. mája 2024
Dobrý deň. Teraz mi napadlo, že keď som bola ja tehotná tak som dosť často zvracala,dokonca až do 7.mesiaca a nikto to neriešil. Čo si o tom myslíte vy,bolo to v poriadku? Dieťa sa mi narodilo sekciou.

ak ste nevyvracali vždy a všetko ….všetko ev aj vodu tak „ok“… inak sa to samozrejme rieši….

20. mája 2024
Dobrý deň môže mat žena ovulaciu teda môže prebehnúť aj bez nejakých príznakov ? Napr bez vytoku ? Ďakujem

ano

20. mája 2024
Dobrý deň. Manžel bol 23.4 očkovaný proti kliešťom. Kedy najskôr sa môžme snažiť o dieťatko? Ďakujem za odpoveď

dnes

20. mája 2024
Dobrý deň pán doktor ? som v 37 tt a chcela by som sa len spýtať či sú menštruačné bolesti v tomto štádiu tehotenstva prirodzene? Začali mi pred pár dňami ale nie časté a pravidelne.. chytilo ma to v noci potom prestalo a teraz ráno opäť … pohyby bábätka cítim a inak sa cítim celkom fajn

to nie su mestruačné bolesti ale tonizácie maternice najskor….najma pri namahe , zmene polohy tela , zvyšenej pohybovej aktivite plodu…

20. mája 2024
Dobrý deň, momentálne som v 13.tyždni tehotenstva a od včera pozorujem taký zelatinovy-sopľovy výtok, nie veľa väčšinou len trošku pri malej potrebe. Čo by to mohlo byt? Ďakujem za odpoved.

zvyšená sekrécia žliaz v tehotnosti bežná, pokial tam nieje bolest palenie, štípanie,svrbenie ,zápach..

20. mája 2024
Dobry den, je na ct alebo mr vidiet pripadne metastazy z nadoru ovaria? Alebo nemusia ich tam vobec vidiet?

na verifikovame mts procesu povužívame PET- CT vyšetrenie

20. mája 2024
Dobrý den som po zakroku preruseneho tehotenstva asi druhi tizden chcem sa spitat mali sme sex ale on sa nespravil domňa ale ja ano môžem otehotnieť

pokial nenapíšete otazku bez hrubých gramatických chýb, odpovedat Vám nebudem

Stránka 1233 z 4680 « 1228 1229 1230 1231 1232 1233 1234 1235 1236 1237 1238 »

Aj Vy máte otázku?

Ak Vás tiež zaujíma čokoľvek k danej problematike, neváhajte a napíšte nám svoju otázku. Obratom na ňu odpovie odborný lekár.

Opýtajte sa lekára