27. marca 2024
Dobrý deň chcme sa poradit neplanujem ešte tehotenstvo ale mám podozrenie žeby som mohla byt v tom bolesť prsníkov , zvracanie.. cyklus mávam 26-29 dňový .. robila som si test z ranného môžu na 27 DC a vyšiel negativny dnes mám dostať oficiálne menzes, myslite si že mám veriť testu? Ďakujem
test zopakujte ak nedostanete menzes v pondelok…..tie priznaky možu byt aj bežne pred menzes…
27. marca 2024
Nie, únik moču nemám pri kychnuti alebo pod. Je to pravidelný výtok ktorý zapácha( čistý moč)vždy pár dní po menštruácii.
v čase vytoku spravit vyter, doplnit sono vystelky maternice
27. marca 2024
Zdravím, aký máte názor na cvičenie v slanej vode v 2. Trimestri? Bežne cvičenia ma nebavia, a to mi príde celkom zaujímavé.
ak ste ok a odsuhlasi to aj vaš gynekolog ok – som za….podobne ako sme za more v lete
27. marca 2024
Dobrý deň odpísal ste mi že som si robila test príliš skoro? Kedy ho odporúčate urobiť ?
ak xcete validitu čim neskor tým lepšie….z mojho pohladu ak mešká menzs 5-7 dní, hoci v pribalových letákoch píšu že v čase očakavanej menzes….tam je riziko falošnej pozitivity ešte vysoké… mocná priroda sa nedá „znasilnit“ xce svoj čas…ak ide o želanu tehotnost niet sa kam ponahlat….ak o neželanu tiež
27. marca 2024
Dobrý deň predvčerom mi skončila menštruacia včera sme mali nechraneny styk po tom som šla na wc všimla som si že keď to vytieklo odomňa myslim ten ejakulat tak bola tam trošku ružovej ale to si myslim že to bolo ešte od tej menštruacie no ráno som zase videla ružovu bolo to huste a potom ako voda take riedke ale zapachalo to citila som rybaci zapách ale slaby zapach to bol a aj teraz citim ako keby zo mňa tiekla voda mohla som dostať infekciu? Ak áno pomohli by mi vnutrotabletky polygynax ? Ďakujem.
najskor premnožená Gardnerella vaginalis- kupte si volnopredajný Lactofeel a davat 10 dní na noc do pošvy
27. marca 2024
Dobrý deň chcme sa spytat ak mám tehotenský test rok po expiračnej dobe. A urobila som si ho v deň očakávanej M a ráno hneď po zobudeni? Môžem sa namho spoľahnúť ? Ďakujem
nie, príliš skoro a expirácia max. 6 mes. ….. dop. nový test o týžden zn. Clearblue
27. marca 2024
Pán doktor, cítim bolesť veľkých pyskov. Styk nebol. Nebadam ani opuch ani nič. Po gynekologickej stránke je to vraj v poriadku. Mala som zákal sedacieho nervu, riadne preliecena, atb, plus analgetika….. no len čo som všetko vysadila, zas cítim bolesť, a teda vo veľkých pyskoch plus zadok. Môžu pomôcť cviky? Či? Ďakujem
znovu lekárovi ktorý ordinoval predošlu liečbu..
27. marca 2024
Dobrý deň, dnes som si našla kožný výrastok v intímnej oblasti. Nebolí, nesvrbí. Pred tým som v tom mieste mala pocit, že tam mám veľmi drobnú hrčku pod kožou, ako keby podkožnú vyrážku, výrastok som si všimla až dnes. Za celý život som mala len 1 sexuálneho partnera, ktorý nemal inú partnerku okrem mňa. Mohlo by sa napriek tomu jednať o genitálnu bradavicu ? Partner nemá žiadne ťažkosti. Mala by som s tým ísť ku gynekológovi, alebo skôr navštíviť dermatologickú ambulanciu ? Ďakujem.
temer všetky su virusoveho povodu ale nemusí ist o HPV virus…..najskor gyn.
27. marca 2024
Dobrý deň pán doktor. Mala som problémy. Svrbenie okolo konečníka, obvodná mi našla klebsiellu pneumon. Bola som preliečená atb dľa citlivosti. Vravela že kontrolný ster netreba. Asi po pól roku som bola na gynekológii kvôli páleniu v pošve a dali mi atb Dalacin C, potom vyšlo že mám podľa doktora nepatrne klebsiellu v pošve plus ecoli. Na kontrolný ster vraj netrebalo ísť. Môžem niečo preventívne proti tej klebsiella? Napr čaj urologický, poprípade probiotiká, nechcem čakať až sa to vráti. Brala som Gynimun keď som brala atb Dalacin . Prosím poraďte niečo, poprípade režimové opatrenia. Ďakujem pekne
znovu na vyter-prevencia sa neda robit ak su už ťažkosti
27. marca 2024
Písala som dnes ze mam 28dnovi cyklus – uz 4 dni meskajucu menstruaciu a pocas ovulacie sme to s priatelom skusili a pustil to do mna, nemoze sa jednat o tehotenstvo? Napisal ste anovulacny cyklus a cystu ale asi dva tru mesiace dozadu som bola u gynekologicky na testy vyter atd a nic take nezistila.vdak za odpoved
urobte si test z ranneho moču…..to čo píšem predtým ,sa týka daneho cyklu nie cyklu par mes. dozadu kde bolo všetko oki
Aj Vy máte otázku?
Ak Vás tiež zaujíma čokoľvek k danej problematike, neváhajte a napíšte nám svoju otázku. Obratom na ňu odpovie odborný lekár.
Opýtajte sa lekára