29. marca 2024
Dobrý deň, pán doktor, asi dva mesiace som okrem iného používala masticku Imazol. Mala som problémy, a kožná mi dala Imazol ( na intímne miesta). Včera som sa zabudla a dcérka mala vyprete medzi stehnami, pomastila dom ju tým Imazolom. Môžem na ňu spoločným krémom preniesť nejaké baktérie? Síce nebol dva mesiace používaný, no aj tak…. Ďakujem a pekne sviatky
postup v poriadku spoločný krem byt može
28. marca 2024
Dobrý deň,včera som sa pýtala kedy príde MS po podaní misoprostal kvôli MA…zhodou nahod včera naozaj prišla presne po mesiaci, ale je veľmi slabá…skôr také špinenie…je to normálne?
ano berte to ako 1. menzes
28. marca 2024
Dobrý deň mám 49 rokov a dva mesiace mi mešká menštruácia robila som si tri tehotenské testy a všetky boli negatívne ďakujem za odpoveď
mate 49 to je odpoved…testy si robit nemusíte…
28. marca 2024
Dobrý deň chcem sa spytat je to normály jav? Dnes mám oficiálny deň 28 DC a ráno mi ostala kvapka krvi na posteľnom prádle taká škvrnka mini, no myslela som si že sa mi ro rozbehne ale na vložke mám len mini kúsok krvi , zdá sa mi to strašne malo , myslite si že sa mi to ešte rozbehne čo je dobre na rozbehnutie menštruácie ? Bolesti v podbrušku mám od rana , ďakujem
rozbehne sa to behom par hodín…
28. marca 2024
Moja zvedavosť mi nedá,preto sa opýtam ? Mala som ísť na gyn.zákrok , hospitalizácia 3dňová…Na príjme, keď mi vypisovali papiere, prečo sa každého pýtajú, či má nejaký titul a kde pracuje? Načo to potrebujú vedieť, nestačí, že vidia v databáze, že ten dotyčný človek má hradenú zdravotnú starostlivosť v plnom rozsahu?
ten IT prijmový formular ma kolonku titul -vyplnit sa nemusi….čo sa týka zamestnania stačí zamestnaný -nezamestnaný, študent, dochodca, invalid a pod.
28. marca 2024
Dobrý deň. S manželom sa už niekoľko mesiacov snažíme o bábätko. Som po gynekologickej prehliadke, kde bolo všetko OK, aj na cytológii a to aj napriek mojim nepravidelným cyklom (28-38 dní). Pred viac ako rokom som vysadila HA a cyklus sa mi stále neupravil. Čo je však podľa mojej gynekologičky v poriadku.Čo mi ale v poriadku nepríde je chýbajúci cervikálny hlien, ktorý ak správne chápem, napomáha pri ovulácii k počatiu. Akým spôsobom mám tento problém riešiť?Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
nepíšete kolko mesiacov sa snažite je rozdiel 4 mes a 12 mes…..dop. by som UZV folikuometriu na dokaz ovulácie, dvojstupnový profil….. a nezabudat aj na mužský faktor/spermiogram/
28. marca 2024
Dobry den! Pan doktior, mam endometrialny polyp. Ako sa prosim vas odstranuje? Treba ho bezpodmienecne odstranit? Dakujem.
hyteroskopia a kyretaž na histologiou ….ano polyp ma ist von je to potenciálna prekanceroza može sa po čase zvrhnut ..nemusíte okamžite ist ale čímskor tým lepšie
28. marca 2024
Dobrý deň pán doktor, Je možné a bezpečné užívanie Gynimun Intim Care – vaginálne kapsuly aj počas dojčenia?Ďakujem za odpoveď.
ide o telu vlastné harmonické laktobacily
28. marca 2024
Dobrý deň pán doktor, mám endometriózu, uterus bicornis, a tiež 1 cm malý myom. Mam 34 rokov a som bezdetna. Kvôli bolestiam v krízovej oblasti som bola na MR chrbtice, a na náleze je napísaný: diskrétne zväčšenie uteru.Chystám sa ku gynekológovi (avšak mesiac pred vyšetrením MR som u neho aj bola), ale teraz som da zľakla, ze nebudem môcť mať dieťa. Sú moje obavy adekvátne? Dakujem
ano su adekvatne, ale dopredu nieje nič stratené
28. marca 2024
Dobrý deň, 18.3. som podstúpila kyretáž, pre zamĺknutý potrat v 6 týždni nám nebolo srdce. V prvý deň som nemala žiadne bolesti ani krvácanie na 3. až 6. deň bolo krvácanie pomerne silné, dostavili sa aj silnejšie bolesti v podbrušku. Teraz už len jemne špiním, ale mám stále bolesti v podbrušku. Môj gynekológ vraví, že je to bežné do 2 týždňov od zákroku. Chcem sa spýtať, či je to naozaj bežné, že podbruško bolí a maternica sa len sťahuje alebo mám radšej vyhľadať pomoc a mohli by tam byť nejaké komplikácie. Vopred ďakujem za odpoveď.
bolesti teplota a silne krvácanie su dovody na kontrolu skor
Aj Vy máte otázku?
Ak Vás tiež zaujíma čokoľvek k danej problematike, neváhajte a napíšte nám svoju otázku. Obratom na ňu odpovie odborný lekár.
Opýtajte sa lekára